Podział na grupy obowiązujący w dniu - OPTIMIST BData modyfikacji: 18:26:00 09.05.2015
Nr na żaglu | Imię i Nazwisko | Klub | Grupa | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
2 | POL 6 | Amelia Potejko | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
3 | POL 9 | Szymon Smyczek | TS KUŹNIA RYBNIK | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
4 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
5 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
6 | POL 19 | Zosia Derwich | WKŻ WOLSZYTN | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
7 | POL 66 | Jakub Kluk | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
8 | POL 90 | Marcel Montrymowicz | KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
9 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
10 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
11 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
12 | POL 118 | Ewa Lewandowska | KS AZS AWFIS | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
13 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
14 | POL 139 | Oliwia Dróżyńska | TKŻ Toruń | POL 139 | Pola Wawrzyniak | AZS POZNAŃ | OPTIMISTB - SREBRNA |
15 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
16 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
17 | POL 152 | Krzysztof Olejnik | JKW POZNAŃ | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
18 | POL 170 | Jakub Wiedeheft | MKŻ ARKA GDYNIA | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
19 | POL 204 | Karolina Tomczyk | TS KUŹNIA RYBNIK | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
20 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
21 | POL 245 | Żaneta Bonin | KŻ VI-KING CZŁUCHÓW | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
22 | POL 306 | Agnieszka Zadora | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
23 | POL 308 | Lena Sobiech | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
24 | POL 310 | Arkadiusz Beski | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
25 | POL 326 | Julia Kozubowicz | TS KUŹNIA RYBNIK | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
26 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
27 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
28 | POL 427 | Kacper Młodzianowski | AZS POZNAŃ | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
29 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
30 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
31 | POL 698 | Ewa Mazur | UKS OPTI ODRA WROCŁAW | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
32 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
33 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
34 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
35 | POL 791 | Marcin Pietrzak | WTW W-WA | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
36 | POL 800 | Karolina Gała | WTW W-WA | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
37 | POL 845 | Szymon Herman | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
38 | POL 847 | Leon Dura | WKŻ WOLSZYTN | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
39 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
40 | POL 873 | Gustaw Kwiek | WTW W-WA | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
41 | POL 883 | Tomasz Gajda | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
42 | POL 887 | Wiktor Wojtas | UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
43 | POL 888 | Emilia Roszkowska | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
44 | POL 910 | Stanisław Konarzewski | KS AZS AWFIS | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
45 | POL 950 | Krystyna Szpor | UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
46 | POL 966 | Patryk Chełkowski | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
47 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
48 | POL 978 | Michał Łysiak | WTW W-WA | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
49 | POL 991 | Jan Franzkowiak | AZS POZNAŃ | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
50 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
51 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
52 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
53 | POL 1023 | Hanna Koczar | TS KUŹNIA RYBNIK | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
54 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
55 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
56 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
57 | POL 1057 | Kuba Jabłoński | KS AQUA WŁOCŁAWEK | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
58 | POL 1070 | Maksymilian Kabat | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
59 | POL 1071 | Krzysztof Szczodrowski | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
60 | POL 1077 | Tomasz Procek | KW LOK GARLAND GLIWICE | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
61 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
62 | POL 1126 | Oliwia Osadcow | KN LIDER KRAKÓW | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
63 | POL 1129 | Marcel Mierzwicki | YKP GDYNIA | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
64 | POL 1131 | Tymon Bieniecki | KS AQUA WŁOCŁAWEK | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
65 | POL 1136 | Natalia Ciszek | MKS DWÓJKA WARSZAWA | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
66 | POL 1137 | Dominika Raszka | MKS DWÓJKA WARSZAWA | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
67 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
68 | POL 1140 | Stanisław Grocholewski | AZS POZNAŃ | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
69 | POL 1141 | Antonina Kurasz | TKŻ TORUŃ | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
70 | POL 1143 | Jerzy Welman | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
71 | POL 1150 | Małgorzata Strzeszewska | AZS POZNAŃ | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
72 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
73 | POL 1191 | Joanna Kaniewska | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
74 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
75 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
76 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
77 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
78 | POL 1220 | Maciej Ilnicki | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
79 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
80 | POL 1225 | Hanna Sadecka | TKŻ TORUŃ | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
81 | POL 1229 | Mikołaj Ksobich | AZS POZNAŃ | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
82 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
83 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
84 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
85 | POL 1267 | Iga Marcisz | TS KUŹNIA | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
86 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
87 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
88 | POL 1283 | Zachariasz Tylkowski | ŻMKS POZNAŃ | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
89 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
90 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
91 | POL 1292 | Jakub Pietrzak | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
92 | POL 1296 | Antoni Kuźmiński | BAZA Mrągowo | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
93 | POL 1302 | Jan Krawczyk | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
94 | POL 1310 | Jeremi Szczukowski | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
95 | POL 1324 | Hugo Skupnik | TS KUŹNIA RYBNIK | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
96 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
97 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
98 | POL 1340 | Olga Hanslik | KW LOK GARLAND GLIWICE | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
99 | POL 1349 | Ernest Rojek | KS AZS AWFIS | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
100 | POL 1351 | Apolonia Malańska | KS AZS AWFIS | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
101 | POL 1353 | Maria Konarzewska | KS AZS AWFIS | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
102 | POL 1359 | Natalia Ziółkowska | KS AZS AWFIS | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
103 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
104 | POL 1367 | Maciej Cękała | KSCŻ SZCZECIN | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
105 | POL 1373 | Wiktor Pawłowski | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
106 | POL 1378 | Marcel Skaza | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
107 | POL 1385 | Jakub Micewski | WKŻ WOLSZYTN | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
108 | POL 1387 | Mikołaj Górecki | KN LIDER KRAKÓW | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
109 | POL 1390 | Natalia Andrzejewska | AZS POZNAŃ | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
110 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
111 | POL 1408 | Jan Strużkiewicz | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
112 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
113 | POL 1414 | Bartosz Bojarski | KŻ VI-KING CZŁUCHÓW | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
114 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
115 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
116 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
117 | POL 1427 | Maria Prus-Głowacka | AZS POZNAŃ | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
118 | POL 1428 | Stefan Marciniak | AZS POZNAŃ | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
119 | POL 1435 | Paweł Trella | MKŻ ARKA GDYNIA | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
120 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
121 | POL 1439 | Katarzyna Derwich | WKŻ WOLSZYTN | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
122 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
123 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
124 | POL 1462 | Szymon Szykowny | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
125 | POL 1467 | Mateusz Buło | BAZA MRĄGOWO | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
126 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
127 | POL 1474 | Lidia Łukasik | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
128 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
129 | POL 1494 | Szymon Oleksiuk | WTW W-WA | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
130 | POL 1509 | Kamil Bordewicz | KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
131 | POL 1514 | Jakub Ostrowski | KSCŻ SZCZECIN | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
132 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
133 | POL 1532 | Hanna Okularczyk | KW LOK GARLAND GLIWICE | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
134 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
135 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
136 | POL 1551 | Maciej Iliński | YKP GDYNIA | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
137 | POL 1557 | Mikołaj Strupiński | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
138 | POL 1558 | Aleksander Szczygielski | KW LOK GARLAND GLIWICE | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
139 | POL 1562 | Igor Rudek | MKŻ ARKA GDYNIA | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
140 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
141 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
142 | POL 1586 | Tytus Czajkowski | KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
143 | POL 1587 | Maciej Panaś | YKP KRAKÓW | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
144 | POL 1593 | Michał Terpiłowski | WTW W-WA | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
145 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
146 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
147 | POL 1600 | Laura Banach | BAZA MRĄGOWO | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
148 | POL 1602 | Stanisław Wierczyński | YKP Gdynia | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
149 | POL 1603 | Krzysztof Bruski | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
150 | POL 1611 | Antoni Nazimek | JKW POZNAŃ | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
151 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
152 | POL 1644 | Dawid Grajewski | MKŻ ARKA GDYNIA | POL 1644 | Stanisław Janowicz | KS AZS AWFiS Gdańsk | OPTIMISTB - ZLOTA |
153 | POL 1645 | Michał Biedalak | JKW POZNAŃ | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
154 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
155 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
156 | POL 1664 | Antoni Pasich | UKS Barnim Goleniów | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
157 | POL 1667 | Pola Dzik | YKP GDYNIA | POL 1667 | Marcel Bisewski | YKP Gdynia | OPTIMISTB - ZLOTA |
158 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
159 | POL 1703 | Janina Dmochowska | MKZ ARKA GDYNIA | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
160 | POL 1706 | Maja Sadowska | KN LIDER KRAKÓW | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
161 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
162 | POL 1714 | Maja Niemira | YKP GDYNIA | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
163 | POL 1716 | Michał Tokarczyk | KW LOK GARLAND GLIWICE | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
164 | POL 1735 | Filip Kurczewski | MKŻ ŻNIN | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
165 | POL 1752 | Jakub Korga | MKŻ ŻNIN | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
166 | POL 1753 | Mateusz Gwóźdź | YKP Gdynia | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
167 | POL 1757 | Rafał Górski | KS AZS AWFIS | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
168 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
169 | POL 1764 | Dominika Ołowiak | YKP GDYNIA | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
170 | POL 1765 | Jacek Muszyński | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
171 | POL 1771 | Antoni Osiński | TKŻ TORUŃ | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
172 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
173 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
174 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
175 | POL 1799 | Kamil Manowiecki | YKP Gdynia | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
176 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
177 | POL 1801 | Gustaw Miciński | YKP GDYNIA | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
178 | POL 1802 | Zuzia Rodzeń | MKŻ ARKA GDYNIA | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
179 | POL 1808 | Katia Towiańska | KS AQUA WŁOCŁAWEK | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
180 | POL 1811 | Oliwia Krajewska | YKP Gdynia | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
181 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
182 | POL 1817 | Ignacy Rojek | KS AZS AWFIS | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
183 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
184 | POL 1829 | Wiktor Gmys | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
185 | POL 1852 | Mateusz Szweda | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
186 | POL 1854 | Jakub Bruski | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
187 | POL 1855 | Bogusz Tłok | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
188 | POL 1856 | Dominika Werra | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
189 | POL 1876 | Zuzanna Reszka | MKZ ARKA GDYNIA | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
190 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
191 | POL 1879 | Ludwik Grzelak | WTW W-WA | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
192 | POL 1881 | Oskar Sawicki | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
193 | POL 1883 | Adrianna Skrzecz | UKS Barnim Goleniów | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
194 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
195 | POL 1888 | Dominik Ignaczewski | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
196 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
197 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
198 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
199 | POL 1985 | Korneliusz Dębiak | TKŻ TORUŃ | OPTIMISTB - ZLOTA | |||
200 | POL 1999 | Sebastian Ignaczewski | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
201 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
202 | OPTIMISTB - BRAZOWA | ||||||
203 | POL 2117 | Alicja Tutkowska | YK Stal Gdynia | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
204 | POL 2222 | Natalia Deja | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
205 | OPTIMISTB - ZLOTA | ||||||
206 | OPTIMISTB - SREBRNA | ||||||
207 | POL 11349 | Martyna Grycuk | KS AZS AWFIS | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
208 | POL 12041 | Robert Szymański | TS KUŹNIA RYBNIK | OPTIMISTB - SREBRNA | |||
209 | POL 12881 | Przemysław Wojtasik | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
210 | POL 13531 | Kajetan Nawrocki | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
211 | POL 15861 | Mateusz Gawlik | MOSW CHOSZCZNO | OPTIMISTB - BRAZOWA | |||
212 | PL 16111 | Jakub Kaplita | UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI | OPTIMISTB - BRAZOWA |