Podział na grupy obowiązujący w dniu - OPTIMIST AData modyfikacji: 18:41:06 11.07.2015
Nr na żaglu | Imię i Nazwisko | Klub | Grupa | |
---|---|---|---|---|
1 | POL 18 | Sławomir Kapałka | YKP GDYNIA | ZLOTA |
2 | POL 88 | Kuba Kutarba | KS ZATOKA PUCK | SREBRNA |
3 | POL 111 | Anna Stanaszek | UKS WIKING ZARZECZE | SREBRNA |
4 | POL 144 | Maciej Graczykowski | CHKŻ CHOJNICE | ZLOTA |
5 | POL 172 | Kacper Jaskuła | SKŻ SŁAWA | SREBRNA |
6 | ZLOTA | |||
7 | POL 416 | Maja Tokarczyk | KW LOK GARLAND GLIWICE | SREBRNA |
8 | POL 709 | Anna Marciniak | MKŻ OPTI KAMIEŃ POMORSKI | SREBRNA |
9 | POL 951 | Wojciech Łepkowski | KS SPÓJNIA WARSZAWA | ZLOTA |
10 | POL 957 | Maria Grabska | YACHT CLUB ZEFIR DRAKKAR PORAJ | SREBRNA |
11 | POL 963 | Gustaw Ostojewski | KS ZATOKA PUCK | SREBRNA |
12 | POL 969 | Alicja Samolińska | SSW MOS Iława | SREBRNA |
13 | POL 978 | Piotr Kowalski | CHKŻ CHOJNICE | SREBRNA |
14 | SREBRNA | |||
15 | SREBRNA | |||
16 | ZLOTA | |||
17 | ZLOTA | |||
18 | POL 1106 | Zofia Korsak | MKS DWÓJKA WARSZAWA | ZLOTA |
19 | POL 1141 | Agata Dróżyńska | TKŻ TORUŃ | SREBRNA |
20 | RUS 1149 | Danil Fenko | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | ZLOTA |
21 | ZLOTA | |||
22 | POL 1245 | Hanna Jarząbek | KS SPÓJNIA WARSZAWA | ZLOTA |
23 | POL 1246 | Łukasz Machowski | MKS DWÓJKA WARSZAWA | ZLOTA |
24 | SREBRNA | |||
25 | SREBRNA | |||
26 | SREBRNA | |||
27 | POL 1286 | Patryk Sulkowski | SSW MOS Iława | SREBRNA |
28 | POL 1297 | Cezary Sternicki | BAZA Mrągowo | SREBRNA |
29 | SREBRNA | |||
30 | SREBRNA | |||
31 | POL 1373 | Kacper Żywiczka | CHKŻ CHOJNICE | ZLOTA |
32 | POL 1394 | Hubert Lipiński | TKŻ TORUŃ | SREBRNA |
33 | POL 1413 | Jan Okularczyk | KW LOK GARLAND GLIWICE | SREBRNA |
34 | POL 1437 | Mateusz Jankowski | KS SPÓJNIA WARSZAWA | ZLOTA |
35 | SREBRNA | |||
36 | ZLOTA | |||
37 | POL 1459 | Oliwier Urbański | JKW Poznań | ZLOTA |
38 | POL 1460 | Rafał Szubert | ŻMKS Poznań | SREBRNA |
39 | POL 1465 | Antoni Siwek | KS SPÓJNIA WARSZAWA | SREBRNA |
40 | ZLOTA | |||
41 | SREBRNA | |||
42 | ZLOTA | |||
43 | ZLOTA | |||
44 | POL 1549 | Mateusz Grzempa | CHKŻ CHOJNICE | ZLOTA |
45 | POL 1550 | Konstanty Masłoch | LKS Charzykowy | SREBRNA |
46 | POL 1560 | Piotr Błoński | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | SREBRNA |
47 | POL 1566 | Nina Machowicz | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | SREBRNA |
48 | ZLOTA | |||
49 | POL 1576 | Antoni Sopata | AZS Poznań | ZLOTA |
50 | ZLOTA | |||
51 | POL 1585 | Agnieszka Pawłowska | LKS Charzykowy | ZLOTA |
52 | POL 1586 | Bartosz Danowski | YK STAL GDYNIA | ZLOTA |
53 | POL 1601 | Jakub Mazurek | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | SREBRNA |
54 | SREBRNA | |||
55 | ZLOTA | |||
56 | SREBRNA | |||
57 | POL 1623 | Marcin Popłonyk | AZS Poznań | SREBRNA |
58 | POL 1625 | Bartosz Kowalski | KS ZATOKA PUCK | ZLOTA |
59 | SREBRNA | |||
60 | POL 1651 | Jakub Palanis | CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY USTKA | ZLOTA |
61 | POL 1653 | Paulina Rakowska | OPTI CWM GDYNIA | SREBRNA |
62 | POL 1658 | Tomasz Lewandowski | KS AZS AWFIS GDAŃSK | SREBRNA |
63 | SREBRNA | |||
64 | ZLOTA | |||
65 | POL 1671 | Tomasz Kowalski | TKŻ TORUŃ | SREBRNA |
66 | POL 1672 | Gracjan Grzech | YKP GDYNIA | ZLOTA |
67 | POL 1674 | Szczepan Damasiewicz | JKW Poznań | ZLOTA |
68 | POL 1676 | Gerard Polaczyk | KŻ Mewa Poznań | ZLOTA |
69 | POL 1678 | Wiktor Orzeszko | KLUB ŻEGLARSKI NYSA | SREBRNA |
70 | POL 1710 | Sebastian Czyż | CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY USTKA | SREBRNA |
71 | POL 1745 | Marcel Misiaszek | UKS BARNIM GOLENIÓW | ZLOTA |
72 | POL 1747 | Juliusz Hebel | BAZA Mrągowo | ZLOTA |
73 | POL 1759 | Jakub Ławicki | OPTI CWM GDYNIA | SREBRNA |
74 | POL 1762 | Aleksandra Jasińska | UKS BARNIM GOLENIÓW | ZLOTA |
75 | POL 1777 | Wojciech Antoniak | UKS BARNIM GOLENIÓW | SREBRNA |
76 | SREBRNA | |||
77 | POL 1780 | Antoni Sapijaszko | KS SPÓJNIA WARSZAWA | ZLOTA |
78 | SREBRNA | |||
79 | POL 1791 | Gabriela Czapska | KS SPÓJNIA WARSZAWA | ZLOTA |
80 | POL 1806 | Zuzanna Dominikowska | MKŻ OPTI KAMIEŃ POMORSKI | SREBRNA |
81 | POL 1807 | Weronik Jaroszek | MKŻ OPTI KAMIEŃ POMORSKI | ZLOTA |
82 | ZLOTA | |||
83 | ZLOTA | |||
84 | ZLOTA | |||
85 | POL 1822 | Maksymilian Burdziej | MKŻ OPTI KAMIEŃ POMORSKI | ZLOTA |
86 | SREBRNA | |||
87 | ZLOTA | |||
88 | POL 1828 | Patryk Kosmalski | CHKŻ CHOJNICE | ZLOTA |
89 | ZLOTA | |||
90 | POL 1835 | Laura Szulc | CHKŻ CHOJNICE | ZLOTA |
91 | POL 1861 | Aleksandra Soczyńska | YKP GDYNIA | SREBRNA |
92 | SREBRNA | |||
93 | ZLOTA | |||
94 | ZLOTA | |||
95 | POL 1870 | Dominik Śliwiński | YKP GDYNIA | SREBRNA |
96 | POL 1881 | Filip Miłoszewski | UKS BARNIM GOLENIÓW | ZLOTA |
97 | POL 1883 | Stanisław Suchecki | UKS BARNIM GOLENIÓW | SREBRNA |
98 | SREBRNA | |||
99 | POL 1891 | Jakub Gołębiowski | SSW MOS Iława | ZLOTA |
100 | ZLOTA | |||
101 | ZLOTA | |||
102 | POL 1915 | Filip Fajfer | KŻ HORN KRAKÓW | SREBRNA |
103 | POL 1916 | Ida Stachura | KŻ HORN KRAKÓW | SREBRNA |
104 | POL 1930 | Barbara Mindak | LKS Charzykowy | SREBRNA |
105 | ZLOTA | |||
106 | POL 1997 | Kaja Siwa | KŻ HORN KRAKÓW | SREBRNA |
107 | ZLOTA | |||
108 | POL 2048 | Gabriela Kulka | KS SPÓJNIA WARSZAWA | ZLOTA |
109 | POL 2106 | Igor Sadziński | KS SPÓJNIA WARSZAWA | SREBRNA |
110 | ZLOTA |