Podział na grupy obowiązujący w dniu - OPTIMIST BData modyfikacji: 19:45:44 31.07.2015
Nr na żaglu | Imię i Nazwisko | Klub | Grupa | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POL 1 | Oskar Sawicki | UKS BARNIM GOLENIÓW | B1 ZOLTA | |||
2 | POL 6 | Amelia Potejko | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | B2 CZERWONA | |||
3 | POL 10 | Joanna Michalska | UKS Yacht Club Sława | B2 CZERWONA | |||
4 | POL 11 | Jakub Reslerowski | WKŻ WOLSZTYN | B3 ZIELONA | |||
5 | POL 13 | Hugo Skupnik | TS KUŹNIA RYBNIK | B2 CZERWONA | |||
6 | POL 14 | Damian Majda | SKŻ SŁAWA | B2 CZERWONA | |||
7 | B3 ZIELONA | ||||||
8 | POL 19 | Zofia Derwich | WKŻ WOLSZYTN | B1 ZOLTA | |||
9 | POL 20 | Iwona Wysocka | SKŻ SŁAWA | B3 ZIELONA | |||
10 | POL 21 | Bartosz Miziewicz | SKŻ SŁAWA | B2 CZERWONA | |||
11 | UKR 27 | Danil Deletskiy | UKRAINA | B3 ZIELONA | |||
12 | POL 66 | Jakub Kluk | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | B1 ZOLTA | |||
13 | POL 90 | Mrcel Montrynowicz | KST ELEKTRYK GDUDZIĄDZ | B2 CZERWONA | |||
14 | B3 ZIELONA | ||||||
15 | POL 95 | David Goetz | AZS POZNAŃ | B3 ZIELONA | |||
16 | POL 102 | Iga Marcisz | TS KUŹNIA | B3 ZIELONA | |||
17 | B3 ZIELONA | ||||||
18 | POL 118 | Ewa Lewandowska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | B1 ZOLTA | |||
19 | POL 120 | Nina Łypaczewska | KW LOK Garland Gliwice | B3 ZIELONA | |||
20 | POL 135 | Martyna Grycuk | AZS AWFIS GDAŃSK | B3 ZIELONA | |||
21 | POL 139 | Pola Wawrzyniak | AZS POZNAŃ | B2 CZERWONA | |||
22 | POL 142 | Maksymilian Kruczyński | AZS POZNAŃ | B3 ZIELONA | |||
23 | POL 152 | Hugo Marciniak | JKW POZNAŃ | B1 ZOLTA | |||
24 | POL 170 | Jakub Wiedeheft | MKŻ ARKA GDYNIA | B1 ZOLTA | |||
25 | B3 ZIELONA | ||||||
26 | POL 189 | Jakub Jodłowski | KŻ VI-KING CZŁUCHÓW | B2 CZERWONA | |||
27 | POL 205 | Anna Witczak | ŻLKS POZNAŃ | B3 ZIELONA | |||
28 | POL 226 | Marcel Skubański | KLUB ŻEGLARSKI NYSA | B3 ZIELONA | |||
29 | POL 228 | Maciej Banaszak | AZS POZNAŃ | B3 ZIELONA | |||
30 | B1 ZOLTA | ||||||
31 | POL 252 | Amelia Zbiciak | KŻ MEWA POZNAŃ | B1 ZOLTA | |||
32 | POL 270 | Stanisław Maik | UKS BARNIM GOLENIÓW | B2 CZERWONA | |||
33 | B1 ZOLTA | ||||||
34 | POL 326 | Julia Kozubowicz | TS KUŹNIA RYBNIK | B2 CZERWONA | |||
35 | B3 ZIELONA | ||||||
36 | POL 382 | Marek Mazur | UKS OPTI ODRA WROCŁAW | B1 ZOLTA | |||
37 | POL 409 | Milena Materny | UKS ZALEW KIELCE | B3 ZIELONA | |||
38 | POL 415 | Łukasz Smolakowski | UKS OPTI ODRA WROCŁAW | B3 ZIELONA | |||
39 | B3 ZIELONA | ||||||
40 | POL 428 | Sarah Goetz | AZS POZNAŃ | B3 ZIELONA | |||
41 | POL 497 | Kacper Młodzianowski | AZS POZNAŃ | B1 ZOLTA | |||
42 | POL 580 | Bruno Fiszer | ŻLKS POZNAŃ | B3 ZIELONA | |||
43 | POL 623 | Stefan Marciniak | AZS POZNAŃ | B3 ZIELONA | |||
44 | POL 646 | Wiktoria Stachańska | MOSW CHOSZCZNO | B2 CZERWONA | |||
45 | B3 ZIELONA | ||||||
46 | POL 662 | Antoni Osiński | TKŻ TORUŃ | B2 CZERWONA | |||
47 | POL 664 | Tomasz Gajda | UKS BARNIM GOLENIÓW | B1 ZOLTA | |||
48 | POL 698 | Ewa Mazur | UKS OPTI ODRA WROCŁAW | B2 CZERWONA | |||
49 | POL 723 | Jakub Szczepański | LKS Charzykowy | B1 ZOLTA | |||
50 | POL 762 | Adrianna Skrzecz | UKS BARNIM GOLENIÓW | B2 CZERWONA | |||
51 | B1 ZOLTA | ||||||
52 | POL 800 | Karolina Gała | WTW WARSZAWA | B2 CZERWONA | |||
53 | POL 847 | Leon Dura | WKŻ WOLSZTYN | B1 ZOLTA | |||
54 | POL 910 | Stanisław Konarzewski | KS AZS AWFIS GDAŃSK | B3 ZIELONA | |||
55 | POL 918 | Anna Strzeszewska | AZS POZNAŃ | B2 CZERWONA | |||
56 | POL 919 | Alexander Ślusarczyk | JKW POZNAŃ | B3 ZIELONA | |||
57 | B1 ZOLTA | ||||||
58 | POL 950 | Krystyna Szpor | UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI | B1 ZOLTA | |||
59 | POL 959 | Michał Koczorowski | AZS POZNAŃ | B3 ZIELONA | |||
60 | POL 966 | Patryk Chełkowski | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | B1 ZOLTA | |||
61 | POL 970 | Wiktor Wojtas | UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI | B1 ZOLTA | |||
62 | B3 ZIELONA | ||||||
63 | POL 989 | Dominika Sawicka | UKS BARNIM GOLENIÓW | B2 CZERWONA | |||
64 | POL 999 | Joanna Kiełczewska | JKW Poznań | B2 CZERWONA | |||
65 | B3 ZIELONA | ||||||
66 | POL 1016 | Dominik Popielarz | MKŻ ŻNIN | B2 CZERWONA | |||
67 | POL 1017 | Joanna Lichwa | KN LIDER KRAKÓW | B2 CZERWONA | |||
68 | POL 1018 | Antoni Lipiński | LKS Charzykowy | B3 ZIELONA | |||
69 | POL 1023 | Hanna Koczar | TS KUŹNIA RYBNIK | B3 ZIELONA | |||
70 | POL 1029 | Fabian Chodak | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | B3 ZIELONA | |||
71 | B3 ZIELONA | ||||||
72 | POL 1047 | Natalia Borusińska | UKS ZALEW KIELCE | B2 CZERWONA | |||
73 | POL 1050 | Szymon Rosa | ŻMKS Poznań | B1 ZOLTA | |||
74 | POL 1052 | Tymoteusz Adamiak | UKS YC SŁAWA | B2 CZERWONA | |||
75 | POL 1077 | Tomasz Procek | KW LOK GARLAND GLIWICE | B1 ZOLTA | |||
76 | B3 ZIELONA | ||||||
77 | POL 1106 | Magdalena Jagiello | MKS DWOJKA WARSZAWA | B1 ZOLTA | |||
78 | B1 ZOLTA | ||||||
79 | B1 ZOLTA | ||||||
80 | POL 1126 | Oliwia Osadców | KN LIDER KRAKÓW | B2 CZERWONA | |||
81 | POL 1136 | Natalia Ciszek | MKS DWÓJKA WARSZAWA | B3 ZIELONA | |||
82 | POL 1140 | Stanisław Grocholewski | AZS POZNAŃ | B2 CZERWONA | |||
83 | POL 1141 | Antonina Kurasz | TKŻ TORUŃ | B1 ZOLTA | |||
84 | POL 1163 | Oliwia Drożyńska | TKŻ TORUŃ | B2 CZERWONA | |||
85 | POL 1165 | Jakub Chodak | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | B1 ZOLTA | |||
86 | B2 CZERWONA | ||||||
87 | POL 1198 | Wiktor Borkowski | AZS POZNAŃ | B3 ZIELONA | |||
88 | POL 1201 | Maja Fiszer | ŻLKS POZNAŃ | B1 ZOLTA | |||
89 | POL 1204 | Szymon Smyczek | TS KUŹNIA RYBNIK | B2 CZERWONA | |||
90 | POL 1206 | Małgorzata Strzeszewska | AZS POZNAŃ | B1 ZOLTA | |||
91 | POL 1221 | Helena Grubba | KS ZATOKA PUCK | B1 ZOLTA | |||
92 | POL 1222 | Anna Dreir | WKŻ WOLSZTYN | B2 CZERWONA | |||
93 | B1 ZOLTA | ||||||
94 | POL 1225 | Hanna Sadecka | TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | B1 ZOLTA | |||
95 | POL 1226 | Teresa Masztalerz | TKŻ TORUŃ | B2 CZERWONA | |||
96 | POL 1229 | Mikołaj Ksobich | AZS POZNAŃ | B1 ZOLTA | |||
97 | B1 ZOLTA | ||||||
98 | POL 1249 | Karolina Jałoszyńska | KLUB ŻEGLARSKI NYSA | B1 ZOLTA | |||
99 | B3 ZIELONA | ||||||
100 | POL 1268 | Kajetan Szmyt | POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK | B1 ZOLTA | |||
101 | POL 1269 | Zuzanna Zasada | KS ZATOKA PUCK | B1 ZOLTA | |||
102 | B2 CZERWONA | ||||||
103 | POL 1272 | Alicja Koczorowska | AZS POZNAŃ | B3 ZIELONA | |||
104 | POL 1296 | Mikołaj Merkler | BAZA MRĄGOWO | B1 ZOLTA | |||
105 | POL 1302 | Jan Krawczyk | CHKŻ CHOJNICE | B2 CZERWONA | |||
106 | POL 1333 | Marta Kozieł | YK KOSZALIN | B2 CZERWONA | |||
107 | B2 CZERWONA | ||||||
108 | POL 1340 | Olga Hanslik | KW LOK GARLAND GLIWICE | B1 ZOLTA | |||
109 | POL 1349 | Ernest Rojek | KS AZS AWFIS GDAŃSK | B2 CZERWONA | |||
110 | POL 1351 | Apolonia Malańska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | B2 CZERWONA | |||
111 | POL 1353 | Maria Konarzewska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | B3 ZIELONA | |||
112 | POL 1354 | Dawid Gdaniec | KS AZS AWFIS GDAŃSK | B2 CZERWONA | |||
113 | POL 1356 | Danuta Wilska | AZS AWFIS GDAŃSK | B1 ZOLTA | |||
114 | POL 1358 | Nina Kowalska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | B3 ZIELONA | |||
115 | POL 1359 | Natalia Ziółkowska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | B3 ZIELONA | |||
116 | B1 ZOLTA | ||||||
117 | POL 1378 | Marcel Skaza | KS SPOJNIA WARSZAWA | B1 ZOLTA | |||
118 | POL 1380 | Karolina Gajdzińska | AZS POZNAŃ | B1 ZOLTA | |||
119 | POL 1385 | Jakub Micewski | WKŻ WOLSZTYN | B2 CZERWONA | |||
120 | POL 1387 | Mikołaj Górecki | KN LIDER KRAKÓW | B2 CZERWONA | |||
121 | POL 1388 | Natalia Nadrzewia | UKS ZALEW KIELCE | B1 ZOLTA | |||
122 | POL 1390 | Natalia Andrzejewska | AZS POZNAŃ | B3 ZIELONA | |||
123 | B1 ZOLTA | ||||||
124 | POL 1396 | Mateusz Gąsiorowski | YK Stal Gdynia | B3 ZIELONA | |||
125 | POL 1399 | Igor Haufa | PKM LOK POZNAŃ | B2 CZERWONA | |||
126 | B3 ZIELONA | ||||||
127 | POL 1409 | Pola Chabowska | UKS ZALEW KIELCE | B3 ZIELONA | |||
128 | POL 1414 | Bartosz Bojarski | KŻ VI-KING CZŁUCHÓW | B1 ZOLTA | |||
129 | B1 ZOLTA | ||||||
130 | POL 1427 | Maria Prus-Głowacka | AZS POZNAŃ | B1 ZOLTA | |||
131 | B1 ZOLTA | ||||||
132 | POL 1439 | Katarzyna Derwich | WKŻ WOLSZTYN | B2 CZERWONA | |||
133 | B3 ZIELONA | ||||||
134 | B1 ZOLTA | ||||||
135 | POL 1454 | Gilbert Guszcza | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | B1 ZOLTA | |||
136 | POL 1455 | Eliza Milewska | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | B2 CZERWONA | |||
137 | POL 1462 | Szymon Szykowny | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | B1 ZOLTA | |||
138 | B1 ZOLTA | ||||||
139 | POL 1474 | Maksym Szponer | KS ZATOKA PUCK | B2 CZERWONA | |||
140 | POL 1489 | NATALIA BURCZYNSKA | JUNGA Olsztyn | B2 CZERWONA | |||
141 | POL 1494 | Szymon Oleksiuk | WTW WARSZAWA | B2 CZERWONA | |||
142 | POL 1497 | Antoni Borkowski | AZS POZNAŃ | B2 CZERWONA | |||
143 | POL 1499 | Natasza Urbaniak | AZS POZNAŃ | B1 ZOLTA | |||
144 | B2 CZERWONA | ||||||
145 | POL 1525 | Hanna Wiszniowska | JKW POZNAŃ | B2 CZERWONA | |||
146 | POL 1532 | Hanna Okularczyk | KW LOK GARLAND GLIWICE | B1 ZOLTA | |||
147 | POL 1556 | Maciej Popłonyk | AZS POZNAŃ | B2 CZERWONA | |||
148 | POL 1557 | Mikołaj Strupiński | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | B3 ZIELONA | |||
149 | POL 1558 | Aleksander Szczygielski | KW LOK GARLAND GLIWICE | B2 CZERWONA | |||
150 | B3 ZIELONA | ||||||
151 | POL 1575 | Aleksandra Raukuć | JUNGA OLSZTYN | B3 ZIELONA | |||
152 | POL 1586 | Tytus Czajkowski | KST ELEKTRYK GDUDZIĄDZ | B3 ZIELONA | |||
153 | B2 CZERWONA | ||||||
154 | POL 1593 | Michał Terpiłowski | WTW WARSZAWA | B3 ZIELONA | |||
155 | B1 ZOLTA | ||||||
156 | POL 1600 | Laura Banach | BAZA MRĄGOWO | B1 ZOLTA | |||
157 | POL 1611 | Jakub Kaplita | UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI | B1 ZOLTA | |||
158 | B1 ZOLTA | ||||||
159 | POL 1629 | Żaneta Bonin | KŻ VI-KING CZŁUCHÓW | B2 CZERWONA | |||
160 | POL 1636 | Szymon Szafrański | PKM LOK POZNAŃ | B1 ZOLTA | |||
161 | POL 1644 | Stanisław Janowicz | KS AZS AWFiS Gdańsk | POL 1644 | Dawid Grajewski | MKŻ ARKA GDYNIA | B1 ZOLTA |
162 | POL 1645 | Michał Biedalak | JKW POZNAŃ | B3 ZIELONA | |||
163 | B3 ZIELONA | ||||||
164 | B2 CZERWONA | ||||||
165 | POL 1656 | Lidia Jakubowska | KS ZATOKA PUCK | B2 CZERWONA | |||
166 | POL 1659 | Kordian Kreft | KS ZATOKA PUCK | B2 CZERWONA | |||
167 | B1 ZOLTA | ||||||
168 | POL 1661 | Jan Gierzyński | KS ZATOKA PUCK | B3 ZIELONA | |||
169 | POL 1664 | Antoni Pasich | UKS BARNIM GOLENIÓW | B2 CZERWONA | |||
170 | POL 1667 | Pola Dzik | YKP GDYNIA | B2 CZERWONA | |||
171 | POL 1670 | Patryk Kukowski | KS ZATOKA PUCK | B2 CZERWONA | |||
172 | POL 1706 | Maja Sadowska | KN LIDER KRAKÓW | B2 CZERWONA | |||
173 | B3 ZIELONA | ||||||
174 | POL 1714 | Maja Niemira | YKP GDYNIA | B1 ZOLTA | |||
175 | POL 1716 | Michał Tokarczyk | KW LOK GARLAND GLIWICE | B3 ZIELONA | |||
176 | POL 1723 | Łucja Węglowska | UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI | B2 CZERWONA | |||
177 | POL 1735 | Filip Kurczewski | MKŻ ŻNIN | B2 CZERWONA | |||
178 | POL 1752 | Jakub Korga | MKŻ ŻNIN | B2 CZERWONA | |||
179 | POL 1753 | Mateusz Gwóźdź | YKP Gdynia | B3 ZIELONA | |||
180 | POL 1757 | Rafał Górski | AZS AWFIS GDAŃSK | B1 ZOLTA | |||
181 | POL 1760 | Krzysztof Olejnik | JKW POZNAŃ | B3 ZIELONA | |||
182 | POL 1772 | Kornelia Dobaczewska | MKŻ ŻNIN | B2 CZERWONA | |||
183 | B3 ZIELONA | ||||||
184 | B3 ZIELONA | ||||||
185 | POL 1799 | Kamil Manowiecki | YKP Gdynia | B2 CZERWONA | |||
186 | POL 1802 | Zuzia Rodzeń | MKŻ ARKA GDYNIA | B2 CZERWONA | |||
187 | POL 1811 | Oliwia Krajewska | YKP GDYNIA | B3 ZIELONA | |||
188 | POL 1816 | Wiktor Ciołkowski | OPTEAM SAILING RZESZÓW | B2 CZERWONA | |||
189 | POL 1817 | Ignacy Rojek | KS AZS AWFIS GDAŃSK | B3 ZIELONA | |||
190 | B3 ZIELONA | ||||||
191 | POL 1833 | Jakub Bojczuk | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | B3 ZIELONA | |||
192 | POL 1853 | Patryk Furmanek | SSW MOS Iława | B3 ZIELONA | |||
193 | POL 1854 | Jakub Bruski | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | B3 ZIELONA | |||
194 | POL 1855 | Bogusz Tkok | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | B2 CZERWONA | |||
195 | POL 1856 | Dominika Werra | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | B2 CZERWONA | |||
196 | B3 ZIELONA | ||||||
197 | POL 1879 | Ludwik Grzelak | WTW WARSZAWA | B1 ZOLTA | |||
198 | B1 ZOLTA | ||||||
199 | POL 1985 | Korneliusz Dębiak | TKŻ TORUŃ | B2 CZERWONA | |||
200 | B2 CZERWONA | ||||||
201 | POL 1989 | Leon Malcher | SKŻ SŁAWA | B1 ZOLTA | |||
202 | B1 ZOLTA | ||||||
203 | POL 2117 | Alicja Tutkowska | YK Stal Gdynia | B2 CZERWONA | |||
204 | POL 2906 | Maciej Karsznia | KS ZATOKA PUCK | B3 ZIELONA | |||
205 | B3 ZIELONA | ||||||
206 | POL 11775 | Nikola Materny | UKS ZALEW KIELCE | B3 ZIELONA | |||
207 | POL 11827 | Oliwia Siedlecka | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | B1 ZOLTA | |||
208 | POL 15861 | Mateusz Gawlik | MOSW CHOSZCZNO | B3 ZIELONA | |||
209 | POL 16111 | Antoni Nazimek | JKW POZNAŃ | B1 ZOLTA | |||
210 | POL 17561 | Maciej Czumaj | WTW WARSZAWA | B1 ZOLTA |