1 | POL 4 | Oskar Sawicki | UKS BARNIM GOLENIÓW | B2 ZOLTA |
2 | POL 6 | Amelia Potejko | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | B1 CZERWONA |
3 | POL 7 | Kuba Matysik | YKP KRAKÓW | B1 CZERWONA |
4 | POL 11 | Leon Gniadek | KŻ HORN KRAKÓW | B1 CZERWONA |
5 | B1 CZERWONA |
6 | POL 66 | Jakub Kluk | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | B3 NIEBIESKA |
7 | POL 90 | Marcel Montrymowicz | KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ | B3 NIEBIESKA |
8 | B1 CZERWONA |
9 | B2 ZOLTA |
10 | POL 99 | Tomasz Maciejewicz | KSCŻ SZCZECIN | B3 NIEBIESKA |
11 | B3 NIEBIESKA |
12 | POL 118 | Ewa Lewandowska | KS AZS AWFIS | B1 CZERWONA |
13 | B3 NIEBIESKA |
14 | POL 139 | Oliwia Dróżyńska | TKŻ Toruń | B3 NIEBIESKA |
15 | B2 ZOLTA |
16 | POL 170 | Jakub Wiedeheft | MKŻ ARKA GDYNIA | B3 NIEBIESKA |
17 | B3 NIEBIESKA |
18 | B1 CZERWONA |
19 | B2 ZOLTA |
20 | POL 245 | Żaneta Bonin | KŻ VI-KING CZŁUCHÓW | B1 CZERWONA |
21 | POL 270 | Stanisław Maik | UKS BARNIM GOLENIÓW | B1 CZERWONA |
22 | B2 ZOLTA |
23 | POL 306 | Agnieszka Zadora | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | B1 CZERWONA |
24 | B2 ZOLTA |
25 | B2 ZOLTA |
26 | B1 CZERWONA |
27 | B1 CZERWONA |
28 | B1 CZERWONA |
29 | POL 800 | Karolina Gała | WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE | B2 ZOLTA |
30 | B1 CZERWONA |
31 | B1 CZERWONA |
32 | POL 888 | Emilia Roszkowska | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | B1 CZERWONA |
33 | POL 910 | Stanisław Konarzewski | KS AZS AWFIS | B3 NIEBIESKA |
34 | POL 937 | Jan Gierzyński | KS ZATOKA PUCK | B2 ZOLTA |
35 | B3 NIEBIESKA |
36 | POL 966 | Patryk Chełkowski | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | B3 NIEBIESKA |
37 | B2 ZOLTA |
38 | POL 984 | Wiktor Matwiejuk | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | B3 NIEBIESKA |
39 | POL 989 | Lilla Jasińska | UKS BARNIM GOLENIÓW | B3 NIEBIESKA |
40 | B2 ZOLTA |
41 | POL 1026 | Antoni Osiński | TKŻ TORUŃ | B3 NIEBIESKA |
42 | B1 CZERWONA |
43 | B3 NIEBIESKA |
44 | POL 1129 | Marcel Mierzwicki | YKP GDYNIA | B3 NIEBIESKA |
45 | POL 1136 | Natalia Ciszek | MKS DWÓJKA WARSZAWA | B1 CZERWONA |
46 | POL 1137 | DOMINIKA RASZKA | MKS DWÓJKA WARSZAWA | B2 ZOLTA |
47 | B1 CZERWONA |
48 | POL 1141 | Antonina Kurasz | TKŻ TORUŃ | B1 CZERWONA |
49 | POL 1143 | Jerzy Welman | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | B2 ZOLTA |
50 | POL 1155 | Jakub Piesiewicz | GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | B2 ZOLTA |
51 | B3 NIEBIESKA |
52 | B2 ZOLTA |
53 | B2 ZOLTA |
54 | POL 1191 | Joanna Kaniewska | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | B1 CZERWONA |
55 | POL 1219 | Dominika Sawicka | UKS BARNIM GOLENIÓW | B3 NIEBIESKA |
56 | POL 1221 | Helenka Grubba | KS ZATOKA PUCK | B2 ZOLTA |
57 | POL 1225 | Hanna Sadecka | TKŻ TORUŃ | B2 ZOLTA |
58 | POL 1226 | Teresa Masztalerz | TKŻ TORUŃ | B2 ZOLTA |
59 | B1 CZERWONA |
60 | POL 1260 | Wojciech Kikmunter | CHKŻ CHOJNIE | B2 ZOLTA |
61 | B3 NIEBIESKA |
62 | POL 1269 | Zuzanna Zasada | KS ZATOKA PUCK | B2 ZOLTA |
63 | POL 1276 | Jakub Pawlak | OPTI CWM GDYNIA | B1 CZERWONA |
64 | B1 CZERWONA |
65 | B2 ZOLTA |
66 | POL 1292 | Jakub Pietrzak | OPTI CWM GDYNIA | B2 ZOLTA |
67 | POL 1296 | Mikołaj Merkler | BAZA Mrągowo | B1 CZERWONA |
68 | B1 CZERWONA |
69 | POL 1345 | Alexander Wentzel | KS AZS AWFIS | B2 ZOLTA |
70 | POL 1349 | Ernest Rojek | KS AZS AWFIS | B2 ZOLTA |
71 | POL 1351 | Apolonia Malańska | KS AZS AWFIS | B3 NIEBIESKA |
72 | POL 1353 | Maria Konarzewska | KS AZS AWFIS | B3 NIEBIESKA |
73 | POL 1354 | Dawid Gdaniec | KS AZS AWFIS | B3 NIEBIESKA |
74 | POL 1358 | Nina Kowalska | KS AZS AWFIS | B3 NIEBIESKA |
75 | B1 CZERWONA |
76 | POL 1367 | Maciej Cękała | KSCŻ SZCZECIN | B3 NIEBIESKA |
77 | POL 1378 | Marcel Skaza | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | B1 CZERWONA |
78 | B3 NIEBIESKA |
79 | B1 CZERWONA |
80 | POL 1414 | Bartosz Bojarski | KŻ VI-KING CZŁUCHÓW | B3 NIEBIESKA |
81 | B3 NIEBIESKA |
82 | B2 ZOLTA |
83 | POL 1427 | Marysia Prus-Głowacka | AZS Poznań | B1 CZERWONA |
84 | POL 1428 | Stefan Marciniak | AZS POZNAŃ | B3 NIEBIESKA |
85 | POL 1435 | Paweł Trella | MKŻ ARKA GDYNIA | B2 ZOLTA |
86 | POL 1441 | Malgorzata Figel | OPTI CWM GDYNIA | B2 ZOLTA |
87 | POL 1443 | Hubert Łobaczewski | YKP Gdynia | B2 ZOLTA |
88 | POL 1444 | Oskar Ponto | OPTI CWM GDYNIA | B1 CZERWONA |
89 | POL 1446 | Konrad Wlazłowski | YKP Gdynia | B1 CZERWONA |
90 | B2 ZOLTA |
91 | B1 CZERWONA |
92 | B2 ZOLTA |
93 | B3 NIEBIESKA |
94 | POL 1480 | Jan Pasiuk | BAZA MRĄGOWO | B2 ZOLTA |
95 | POL 1494 | Szymon Oleksiuk | WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE | B2 ZOLTA |
96 | POL 1507 | Jakub Ostrowski | KSCŻ SZCZECIN | B3 NIEBIESKA |
97 | POL 1509 | Kamil Bordewicz | KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ | B3 NIEBIESKA |
98 | POL 1514 | Tomasz Maciejewicz | KSCŻ SZCZECIN | B3 NIEBIESKA |
99 | B2 ZOLTA |
100 | POL 1541 | Wiktoria Koy | KS ZATOKA PUCK | B3 NIEBIESKA |
101 | POL 1546 | Borys Jarnot-Bałuszek | YC PTTK Beskid Nowy Sącz | B2 ZOLTA |
102 | B3 NIEBIESKA |
103 | POL 1551 | Maciej Iliński | YKP GDYNIA | B2 ZOLTA |
104 | POL 1556 | Maciej Popłonyk | AZS Poznań | B2 ZOLTA |
105 | POL 1570 | Aleksander Poterański | MOS SSW IŁAWA | B1 CZERWONA |
106 | POL 1586 | Tytus Czajkowski | KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ | B2 ZOLTA |
107 | POL 1587 | Maciej Panaś | YKP KRAKÓW | B3 NIEBIESKA |
108 | POL 1593 | Michał Terpiłowski | WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE | B1 CZERWONA |
109 | POL 1594 | Filip Kapała | OPTI CWM GDYNIA | B2 ZOLTA |
110 | B1 CZERWONA |
111 | POL 1600 | Laura Banach | Klub Sportowy "Baza Mrągowo" | B3 NIEBIESKA |
112 | POL 1602 | Stanisław Wierczyński | YKP Gdynia | B2 ZOLTA |
113 | POL 1603 | Krzysztof Bruski | OPTI CWM GDYNIA | B1 CZERWONA |
114 | POL 1610 | Sara Wiśniewska | TKŻ TORUŃ | B2 ZOLTA |
115 | POL 1619 | Szymon Gąsiorowski | YK Stal Gdynia | B3 NIEBIESKA |
116 | POL 1626 | Aleksander Ponto | OPTI CWM Gdynia | B1 CZERWONA |
117 | POL 1628 | Franciszek Borys | YKP GDYNIA | B2 ZOLTA |
118 | POL 1644 | Dawid Grajewski | MKŻ ARKA GDYNIA | POL 1644 | Stanisław Janowicz | KS AZS AWFiS Gdańsk | B2 ZOLTA |
119 | POL 1650 | Filip Kawałko | OPTI CWM GDYNIA | B3 NIEBIESKA |
120 | B3 NIEBIESKA |
121 | POL 1664 | Antoni Pasich | UKS Barnim Goleniów | B3 NIEBIESKA |
122 | POL 1667 | Pola Dzik | YKP GDYNIA | POL 1667 | Marcel Bisewski | YKP Gdynia | B1 CZERWONA |
123 | POL 1670 | Patryk Kukowski | KS ZATOKA PUCK | B2 ZOLTA |
124 | B3 NIEBIESKA |
125 | POL 1714 | Maja Niemira | YKP GDYNIA | B1 CZERWONA |
126 | B2 ZOLTA |
127 | POL 1753 | Mateusz Gwóźdź | YKP Gdynia | B3 NIEBIESKA |
128 | POL 1757 | Rafał Górski | KS AZS AWFiS Gdańsk | B2 ZOLTA |
129 | POL 1764 | Dominika Ołowiak | YKP GDYNIA | B1 CZERWONA |
130 | POL 1765 | Jacek Muszyński | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | B2 ZOLTA |
131 | POL 1768 | Maciej Schiele | MKS DWÓJKA WARSZAWA | B2 ZOLTA |
132 | POL 1771 | Aleksandra Mańkowska | TKŻ TORUŃ | B1 CZERWONA |
133 | B1 CZERWONA |
134 | POL 1775 | Ivo Zachrias | YK Stal Gdynia | B1 CZERWONA |
135 | B2 ZOLTA |
136 | POL 1787 | Przemysław Okoński | UKS FIR Warszawa | B3 NIEBIESKA |
137 | POL 1799 | Kamil Manowiecki | YKP Gdynia | B1 CZERWONA |
138 | B3 NIEBIESKA |
139 | POL 1801 | Gustaw Miciński | YKP GDYNIA | B3 NIEBIESKA |
140 | POL 1802 | Zuzia Rodzeń | MKŻ ARKA GDYNIA | B3 NIEBIESKA |
141 | POL 1811 | Oliwia Krajewska | YKP Gdynia | B2 ZOLTA |
142 | B2 ZOLTA |
143 | B1 CZERWONA |
144 | POL 1817 | Ignacy Rojek | KS AZS AWFIS | B3 NIEBIESKA |
145 | B2 ZOLTA |
146 | B1 CZERWONA |
147 | POL 1852 | Mateusz Szweda | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | B2 ZOLTA |
148 | POL 1853 | Patryk Furmanek | SSW MOS Iława | B2 ZOLTA |
149 | B2 ZOLTA |
150 | B1 CZERWONA |
151 | POL 1877 | Barbara Malarz | Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg | B3 NIEBIESKA |
152 | POL 1879 | Ludwik Grzelak | WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE | B1 CZERWONA |
153 | POL 1883 | Adrianna Skrzecz | UKS Barnim Goleniów | B3 NIEBIESKA |
154 | B3 NIEBIESKA |
155 | POL 1888 | Dominik Ignaczewski | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | B2 ZOLTA |
156 | B1 CZERWONA |
157 | B3 NIEBIESKA |
158 | B3 NIEBIESKA |
159 | POL 1985 | Korneliusz Dębiak | TKŻ TORUŃ | B1 CZERWONA |
160 | POL 1998 | Aleksandra Szulska | OPTI CWM GDYNIA | B1 CZERWONA |
161 | POL 1999 | Sebastian Ignaczewski | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | B3 NIEBIESKA |
162 | B1 CZERWONA |
163 | POL 2117 | Alicja Tutkowska | YK Stal Gdynia | B1 CZERWONA |
164 | POL 2222 | Natalia Deja | K.S. SPÓJNIA WARSZAWA | B3 NIEBIESKA |
165 | POL 2906 | Maciej Karsznia | KS ZATOKA PUCK | B1 CZERWONA |
166 | B1 CZERWONA |
167 | B3 NIEBIESKA |
168 | B1 CZERWONA |
169 | POL 11349 | Martyna Grycuk | KS AZS AWFIS | B2 ZOLTA |
170 | B3 NIEBIESKA |