Lista startowa OPTIMIST A
Nr na żaglu | Imię i Nazwisko | Płeć | Data ur. | Klub | |
---|---|---|---|---|---|
1 | BLR 13 | Daniil Fafanau | M | 2001-08-27 | RCOP MINSK BELARUS |
2 | BLR 59 | Anton Zhdanau | M | 2004-11-23 | RCOP MINSK BELARUS |
3 | BLR 149 | Aliaksei Levchuk | M | 2000-09-14 | SDUSHOR MINSK |
4 | BLR 163 | Mykyba Revenko | M | 2002-11-24 | RCOP MINSK BELARUS |
5 | BLR 187 | Evgeni Maducki | M | 2003-05-27 | SDUSHOR MINSK |
6 | BLR 323 | Anastasia Poloz | K | 2001-01-28 | SDUSHOR MINSK |
7 | BLR 511 | Anton Dragun | M | 2002-11-05 | SDUSHOR MINSK |
8 | BLR 1297 | Anton Voitsik | M | 2002-10-12 | RCOP MINSK BELARUS |
9 | BLR 5473 | Ivan Filatov | M | 2003-04-17 | SDUSHOR MINSK |
10 | LTU 95 | Ernestas Juskevicius | M | 2003-03-17 | BANGPUTYS |
11 | LTU 153 | Matas Janulionis | M | 2000-08-29 | BANGPUTYS |
12 | LTU 314 | Rukas Strelciunas | M | 2009-09-22 | BANGPUTYS |
13 | LTU 435 | Vejas Strelciunas | M | 2002-05-24 | BANGPUTYS |
14 | LTU 437 | Matas Niekis | M | 2001-06-29 | BANGPUTYS |
15 | LTU 555 | Deimante Jarmalavicivte | K | 2000-10-12 | BANGPUTYS |
16 | LTU 701 | Laurynas Ivanavskas | M | 2001-08-27 | BANGPUTYS |
17 | LTU 2000 | Radvilas Janulionis | M | 2000-06-29 | BANGPUTYS |
18 | POL 1 | Marcel Misiaszek | M | 2001-04-27 | UKS BARNIM GOLENIÓW |
19 | POL 88 | Kuba Kutarba | M | 2002-12-16 | KS ZATOKA PUCK |
20 | POL 101 | Patryk Kosmalski | M | 2002-03-14 | CHKŻ Chojnice |
21 | POL 111 | Ida Stachura | K | 2002-07-15 | KŻ HORN KRAKÓW |
22 | POL 954 | Kacper Fabian | M | 2002-03-18 | MKS Szkuner Myślibórz |
23 | POL 963 | Gustaw Ostojewski | M | 2002-10-21 | KS ZATOKA PUCK |
24 | POL 978 | Piotr Kowalski | M | 2002-10-10 | CHKŻ CHOJNICE |
25 | POL 1106 | Zofia Korsak | K | 2002-02-03 | MKS DWÓJKA WARSZAWA |
26 | POL 1245 | Hanna Jarząbek | K | 2002-08-18 | KLUB SPORTOWY SPÓJNIA WARSZAWA |
27 | POL 1286 | Patryk Sulkowski | M | 2002-03-11 | SSW MOS Iława |
28 | POL 1373 | Kacper Żywiczka | M | 2003-10-01 | CHKŻ CHOJNICE |
29 | POL 1459 | Oliwier Urbański | M | 2003-06-29 | JKW Poznań |
30 | POL 1465 | Antoni Siwek | M | 2003-07-11 | KLUB SPORTOWY SPÓJNIA WARSZAWA |
31 | POL 1483 | Hubert Polaczyk | M | 2001-04-11 | KŻ MEWA POZNAŃ |
32 | POL 1550 | Konstanty Masłoch | M | 2002-02-13 | LKS Charzykowy |
33 | POL 1585 | Agnieszka Pawłowska | K | 2003-03-29 | LKS Charzykowy |
34 | POL 1586 | Bartosz Danowski | M | 2001-09-15 | YK Stal Gdynia |
35 | POL 1651 | Jakub Palanis | M | 2000-12-05 | CENTRUM SPORTÓW WODNYCH |
36 | POL 1653 | Paulina Rakowska | K | 2002-07-18 | OPTI CWM GDYNIA |
37 | POL 1658 | Tomasz Lewandowski | M | 2003-03-13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK |
38 | POL 1672 | Gracjan Grzech | M | 2003-12-20 | YKP GDYNIA |
39 | POL 1674 | Szczepan Damasiewicz | M | 2003-07-30 | JKW Poznań |
40 | POL 1676 | Gerard Polaczyk | M | 2003-01-13 | KŻ Mewa Poznań |
41 | POL 1710 | Sebastian Czyż | M | 2001-11-16 | CENTRUM SPORTÓW WODNYCH |
42 | POL 1713 | Marek Rospond | M | 2000-07-14 | YC PTTK Beskid Nowy Sącz |
43 | POL 1729 | Kacper Jaskuła | K | 2003-02-27 | SŁAWSKI KLUB ŻEGLARSKI |
44 | POL 1759 | Jakub Ławicki | M | 2002-07-26 | OPTI CWM GDYNIA |
45 | POL 1762 | Aleksandra Jasińska | K | 2001-01-20 | UKS BARNIM GOLENIÓW |
46 | POL 1777 | Wojciech Antoniak | M | 2002-06-04 | UKS BARNIM GOLENIÓW |
47 | POL 1780 | Antoni Sapijaszko | M | 2002-10-22 | KLUB SPORTOWY SPÓJNIA WARSZAWA |
48 | POL 1791 | Gabriela Czapska | K | 2002-12-22 | KLUB SPORTOWY SPÓJNIA WARSZAWA |
49 | POL 1797 | Filip Fajfer | M | 2003-06-29 | KŻ HORN KRAKÓW |
50 | POL 1806 | Zuzanna Dominikowska | K | 2003-07-27 | MKŻ OPTI |
51 | POL 1807 | Weronika Jaroszek | K | 2002-07-13 | MKŻ OPTI |
52 | POL 1822 | Maksymilian Burdziej | M | 2003-01-12 | MKŻ OPTI |
53 | POL 1864 | Maciej Lutyński | M | 2002-07-25 | YKP GDYNIA |
54 | POL 1865 | Sławomir Kapałka | M | 2001-06-13 | YKP GDYNIA |
55 | POL 1870 | Dominik Śliwiński | M | 2003-06-19 | YKP GDYNIA |
56 | POL 1881 | Filip Miłoszewski | M | 2003-09-13 | UKS BARNIM GOLENIÓW |
57 | POL 1883 | Stanisław Suchecki | M | 2002-05-15 | UKS Barnim Goleniów |
58 | POL 1891 | Jakub Gołębiowski | M | 2002-04-12 | SSW MOS Iława |
59 | POL 1891 | Mateusz Grzempa | M | 2002-06-25 | CHKŻ Chojnice |
60 | POL 1924 | Filip Szmit | M | 2002-09-03 | MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko |
61 | POL 1930 | Barbara Mindak | K | 2002-12-20 | LKS Charzykowy |
62 | POL 1949 | Laura Szulc | K | 2004-06-30 | CHKŻ Chojnice |
63 | POL 1963 | Anna Januszewska | K | 2002-09-19 | YK Stal Gdynia |
64 | POL 1988 | Łukasz Machowski | M | 2001-02-13 | MKS DWÓJKA WARSZAWA |
65 | POL 2035 | Zuzanna Tarnawska | K | 2002-04-23 | OPTI CWM GDYNIA |
66 | POL 2048 | Gabriela Kulka | K | 2002-10-13 | KLUB SPORTOWY SPÓJNIA WARSZAWA |
67 | POL 2051 | Iwo Filipowicz | M | 2003-01-10 | MKŻ Arka Gdynia |
68 | POL 2052 | Natalia Kuczys | K | 2002-04-22 | MKŻ Arka Gdynia |
69 | POL 2442 | Igor Kuczys | M | 2003-10-30 | MKŻ Arka Gdynia |
70 | RUS 75 | Stepfan Lawov | M | 2004-01-08 | KOFPS-KALINIGRAD REGION |
71 | RUS 388 | Vladislav Khodyakov | M | 2001-07-16 | KOFPS-KALINIGRAD REGION |
72 | RUS 777 | Artem Ivashintsou | M | 2003-08-25 | RCOP MINSK BELARUS |
73 | RUS 985 | Eugene Bylkova | K | 2007-01-01 | SAILING CLUB KOENIGSBERG |
74 | RUS 1149 | Daniil Fenko | M | 2001-08-25 | MBSW GIZYCKO |
75 | RUS 1320 | Vadim Belokopytov | M | 2003-01-01 | SAILING CLUB KOENIGSBERG |
76 | RUS 1374 | Vladimir Amelin | M | 2005-01-01 | SAILING CLUB KOENIGSBERG |
77 | RUS 1577 | Lisa Zvereva | K | 2003-01-01 | SAILING CLUB KOENIGSBERG |
78 | RUS 1826 | Aleksandr Birkle | M | 2002-11-26 | KOFPS-KALINIGRAD REGION |
79 | RUS 1975 | Karina Krestiannikova | K | 2001-06-03 | KOFPS-KALINIGRAD REGION |
80 | RUS 3903 | Danila Mikriukov | M | 2001-02-28 | KOFPS-KALINIGRAD REGION |